Choć Joanna Koroniewska już dawno nie gra w serialu "M jak miłość", wciąż kojarzona jest głównie z tą produkcją. Mimo, że aktorka postanowiła raz na zawsze skończyć z postacią Małgorzaty Mostowiak, fani oraz media, co jakiś czas spekulują o jej powrocie.

Reklama

Joanna Koroniewska dostała pracę w TVN

Ostatnie plotki mówiły również, że Joanna wraz ze swoim mężem Macieje Dowborem pojawi się w Polsacie jako duet w nowej śniadaniówce. Tak się jednak nie stanie. Maciej Dowbor postanowił rozstać się ze stacją.

Mówi się, że poprowadzi nowy sezon "The Voice of Poland" u boku Pauliny Chylewskiej. Teraz wiadomo, gdzie po wakacjach zobaczymy Joannę Koroniewską. Aktorka dostała nowy program w TVN.

Jaki program poprowadzi Joanna Koroniewska?

Mam ciarki, bo ten projekt jest wyjątkowy! [...] To prawdziwe reality show, tu uczestnicy są bohaterami - powiedziała w programie "Dzień dobry TVN". Projekt będzie nosił tytuł "Zróbmy sobie dom". Występujące w nim uczestnicy to pary, stawiające czoła wyzwaniu, jakim jest zaprojektowanie i samodzielny remont domu. Mimo że bohaterowie rywalizują o główną nagrodę, która warta jest ponad 1 mln zł, ważna będzie współpraca. Decyzję o tym, kto wygra, w finale podejmą widzowie.

Nasi widzowie będą zaangażowani od początku do końca. Znamy ten format z innych krajów i wiem, że widzowie się bardzo utożsamiają z bohaterami - wyjaśniła Joanna.