Po zmianach, jakie zaszły w TVP w grudniu ubiegłego roku wielu dziennikarzy i prezenterów tej stacji musiało poszukać sobie nowej pracy. Danuta Holecka była tą prowadzącą "Wiadomości", która odeszła ze stacji na chwilę przed zmianami.

Reklama

Zarówno ona, jak i wielu dziennikarzy, którzy pracowali w TVP, znalazło zatrudnienie w TV Republika, której szefem jest Tomasz Sakiewicz. Wraz z przypływem dziennikarzy i prowadzących, zwiększyło się także grono widzów. Rosnąca oglądalność sprawiła, że szef stacji wzbogacił program o kilka nowych pozycji programowych m.in. program śniadaniowy i cykle publicystyczne.

Czuły gest Danuty Holeckiej. Tak pomogła koledze przed wejściem na wizję

Podsumowaniem dnia, które pojawiło się w nowej ramówce jest program "Piachem w tryby". Prowadzi go Tomasz Sakiewicz oraz Danuta Holecka. Przygotowując się do kolejnego wydania, mógł liczyć na wsparcie koleżanki po fachu. Ten gest prezenterki zwrócił uwagę z pewnością niejednego widza i internauty.

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak wpatrzona w Sakiewicza Danuta Holecka poprawia mu marynarkę.

Ostatnie poprawki i zaraz zaczynamy "Piachem w tryby" w TV Republika - oznajmił Tomasz Sakiewicz za pośrednictwem portalu X. Na antenie TV Republika wspólnie poprowadzili wtorkowe wydanie programu. Na początku czule przywitali się z widzami jako "Tomek i Danusia".

Była gwiazda "Wiadomości" poruszyła tematy kulinarne. Przy okazji zdradziła widzom, że preferuje pierogi z twarogiem i ziemniakami.