Dawno nie czułem takiego podekscytowania. Czuję się, jakbym wracał po długiej, samotnej podróży do domu, gdzie czeka na mnie rodzina, która się powiększyła i za chwilę poznam jej nowych członków. Do tego Cleo chyba miała bardzo spokojny sezon, bez większych przeszkód, więc przyjdę nabroić na sam koniec - mówi Dawid Kwiatkowski.

Reklama

Kto wystąpi w finałowym odcinku "The Voice Kids"?

Udział wokalisty w finałowym starciu to niejedyna niespodzianka, jaką przygotowali producenci programu. W sobotni wieczór na scenie "The Voice Kids" usłyszymy jeden z najgorętszych duetów ostatnich miesięcy - Oskara Cymsa i Carlę Fernandes, zwycięzcę trzeciej edycji programu Marcina Maciejczaka oraz laureatkę poprzedniej edycji Martynę Gąsak.

Widzów czeka również wyjątkowy występ zwycięzcy 4. edycji "The Voice Senior" - Zbigniewa Zaranka z uczestnikiem 14. edycji "The Voice of Poland" Damazym Wachułą, oraz Leonem Olkiem, finalistą 6. edycji "The Voice Kids". Na tym nie koniec muzycznych niespodzianek. Na scenie zaśpiewają także Cleo, Tomson i Baron oraz Natasza Urbańska wraz ze swoimi finalistami.

Kto walczy o tytuł najlepszego głosu 7. edycji "The Voice Kids"?

O tytuł Najlepszego Głosu 7. edycji "The Voice Kids" walczyć będą: Milena Gajek, Nikodem Pajączek i Wiktoria Szeflińska z drużyny Afro, Marysia Stefanowska, Mateusz Pierożek i Ola Antoniak z teamu Cleo, Helenka Zaciewska, Marta Porris Zalewska oraz Michell Siwak z ekipy Nataszy Urbańskiej.

Kto z nich wygra statuetkę oraz 50 tysięcy złotych? Odpowiedź poznamy na żywo już w najbliższą sobotę 27 kwietnia o godzinie 20 w TVP2. Warto dodać, że o tym, kto wygra 7. edycję "The Voice Kids", zdecydują wyłącznie widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Wielki finał poprowadzą Ida Nowakowska oraz Tomasz Kammel.