Zakończyła się trzecia edycja show "Farma", nadawanego w Polsacie. Program prowadziły Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. W piątkowy wieczór odbył się wielki finał na żywo. Zwycięzców z trójki finalistów wybierali telewidzowie i internauci. Zwycięzców jest więc dwoje. Stało się tak po raz pierwszy w historii w programu. Kto w 3. edycji programu "Farma" wygrał 100 tysięcy złotych i kultowe Złote Widły? My już wiemy.

Reklama

Trzecia edycja "Farmy" rozpoczęła się inaczej niż dwie wcześniejsze, bo do gospodarstwa weszło osiem kobiet: Magdalena Żuchowska, Amanda Bokisz, Marta Suwińska, Daria Borkowska, Małgorzata Mikulska, Renata Zalewska, Kamila Rolak i Angelika Kałużna. Listę uczestników uzupełnili Tobiasz Baraniak, Marcin Jeliński, Piotr Żabicki, Seweryn Kiełpin, Tomasz Pawełczyk, Maciej Rudzki, Mateusz Sowik i Annie Ostrowska.

"Farmerzy", czyli spiski, intrygi i praca w gospodarstwie

Reklama

Przez kilka tygodni farmerzy wspólnie zajmowali się zwierzętami, wykonywali "Zadania tygodnia", budowali sojusze i stawali do pojedynków. Przegrani żegnali się z programem, aż na końcu została trójka: Amanda Bokisz, Angelika Kałużna i Maciej Rudzki. - Moim zdaniem czeka nas najciekawszy finał z dotychczasowych, bo uczestnicy, którzy się do niego dostali są bardzo intensywnymi postaciami. Odwalili kawał dobrej roboty, były wokół nich różne spiski i intrygi, więc każdy z nich jest jakiś - oceniała przed finałem Ilona Krawczyńska, która prowadzi program razem z Marceliną Zawadzką. Nad sprawami związanymi z rolnictwem czuwał Szymon Karaś.

Okazało się, że "Kłos Internautów" zdobyła Margo. Trzecią odsłonę "Farmy" po raz pierwszy wygrała kobieta! Zwyciężczynią została Angelika. Wygrała "Złote widły" i 100 tysięcy złotych. Przy okazji ujawniła, że jest w ciąży i spodziewa się córki. Drugie miejsce zdobyła Amanda, a trzecie Maciek.