Dziesięcioro singielek i singli zamieszka razem, by przeżyć wyjątkowe chwile i znaleźć drugą połówkę. Będą nawiązywać przyjaźnie, kochać i zdradzać. Produkcja show jak zawsze zadbała, by się nie nudzili. Przygotowano wiele zadań, będą rozmaite gry i zabawy.

Reklama

Na wyspie będą się pojawiać też nowi, atrakcyjni Islanderzy, którzy mogą stanowić zagrożenie dla tworzących się właśnie par. Co kilka dni Wyspiątka połączą się w pary, a ci których uczucie nie zostanie odwzajemnione, opuszczą Wyspę miłości. O losach uczestników będą decydować czasem oni sami, a także widzowie korzystający z Aplikacji Love Island.

Kim są uczestnicy nowej edycji programu "Love Island"?

Produkcja programu opublikowała zdjęcia uczestników. To wielka niespodzianka i zaskoczenie. Co na nich widać?

Kto weźmie udział w przebojowym, randkowym show? / Materiały prasowe

Luksusowe mieszkanie Karoliny Gilon

Program "Love Island. Wyspa miłości" miał już osiem odsłon. Randkowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. W poprzedniej edycji zwycięzcami zostali Laura i Armin. Już na początku listopada 2023 roku producenci ogłosili nabór do kolejnej edycji.

Program prowadzi Karolina Gilon. W trakcie nagrań prowadząca nie mieszka w willi wraz z uczestnikami. Dostaje od produkcji własny apartament. Pochwaliła się nim w mediach społecznościowych.