Nie lada niespodzianki czekają widzów nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", która startuje w Polsacie 3 marca. Z tanecznym show pożegnali się prawie wszyscy jurorzy, nieoczekiwanie na parkiet powrócił Marcin Hakiel. Na dodatek dostał partnerkę znaną z bardzo niekonwencjonalnych zachowań.

Reklama

Marcin Hakiel w "Tańcu z Gwiazdami"

W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi 12 par, a oceniać je będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Jan Wygoda. Z programu odeszli Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny oraz Andrzej Grabowski. Prowadzącymi pozostali Krzysztof Ibisza i Paulina Sykut-Jeżyna.

Jak podał portal Plejada.pl, na parkiecie wystąpią Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Krzysztof Szczepaniak, Dagmara Kaźmierska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Filip Chajzer, Adam Kszczot, Kamil Baleja, Maciej Musiał, Beata Olga Kowalska i Aleksander Mackiewicz.

Reklama

Do programu po 15 latach przerwy powrócił także Marcin Hakiel, donosi serwis Pomponik.

Były mąż Katarzyny Cichopek był związany z "Tańcem z gwiazdami" od pierwszej edycji w 2005 r. Tańczył wówczas w parze z Katarzyną Skrzynecką. Ogromną popularność przyniosły mu występy z przyszłą żoną, z którą zdobył Kryształową Kulę. Po przerwie Hakiel powrócił do programu wiosną 2009 r., a na parkiecie wystąpił z aktorką Dorotą Deląg. Jak donosi Plotek, wiosną Hakiel zatańczy z Dagmarą Kaźmierską, kontrowersyjną gwiazdą programu "Królowe życia".

Marcin Hakiel w parze z Katarzyną Cichopek zdobył "Kryształową Kulę" / AKPA

Marcin Hakiel zatańczy z Dagmarą Kaźmierską

"Marcin początkowo się jej wystraszył, bo bardzo różni ich temperament. W końcu jednak później stwierdził, że duet z nią będzie dla niego ciekawym doświadczeniem. Zachęciło go też to, że nowy reality show Dagmary bardzo dobrze się ogląda w Polsacie, więc liczy, że jej liczni fani zostawią ich długo w programie" – powiedział Plotkowi informator z produkcji. Tancerz na razie nie skomentował tych doniesień. Plotkowi odpowiedział krótko: "Bez komentarza".

Była gwiazda programu "Królowe życia" emitowanego na antenie TTV, a ostatnio reality show Polsatu "Dagmara szuka męża" na razie również milczy. Kiedy pojawiły się pierwsze plotki, że w ogóle wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", Dagmara Kaźmierska pisała ironicznie: "I to jest myśl. Kulawa w »Tańcu z gwiazdami«. Ale w życiu już nie takie cuda się zdarzały".

Kontrowersyjna celebrytka od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Przez jakiś czas chodziła o kulach, a nawet jeździła na wózku inwalidzkim. Poważne problemy spowodował wypadek samochodowy, z którego Dagmara ledwo uszła z życiem. Doznała jednak otwartego złamania obydwóch nóg. "Naprawdę wierzę w to, że jeszcze kiedyś założę szpilki na dwunastocentymetrowym obcasie" - mówiła dwa lata temu rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium". Może będzie miała okazję już wiosną i to w tańcu z samym Marcinem Hakielem.