Antoni Królikowski ostatnio wycofał się z z show-biznesu. Aktor zmagał się z kryzysem wizerunkowym. Powody to publiczne pranie brudów z aktualną wciąż żoną, Joanną Opozdą i przyłapanie go, jak prowadził auto pod wpływem marihuany.

Związki Antoniego Królikowskiego

Aktor jest teraz w związku z młodszą o 8 lat prawniczką, Izabelą. Wcześniej spotykał się z Laurą Breszką (w latach 2012–2014), Katarzyną Sawczuk (2015–2016), Julią Wieniawą (2017–2018) i Katarzyną Dąbrowską (2018–2020). 7 sierpnia 2021 poślubił aktorkę Joannę Opozdę, z którą rozstał się w lutym 2022 r. Wg Joanny Opozdy, z Izabelą Antoni Królikowski związał się, gdy ona była w ciąży.

Reklama

Aktor niedawno zachęcał obserwatorów na Instagramie do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego. U boku ukochanej pokazał się jeszcze później, tuż przed rozpoczęciem pierwszego meczu Biało-Czerwonych w turnieju Euro 2024. W ostatnich dniach bawili się też na weselu jego kolegi z celebryckich przygód na oceanie, Liroya.

Wypoczynek nad jeziorem

Antoni Królikowski i Izabela pochwalili się wspólnym selfie wykonanym nad jeziorem. Prosto z łódki pozdrowili swoich fanów, proponując zabawną grę słów.

Wiecie, jak wyglądają króliki morskie? - napisała Izabela. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo od pozytywnych komentarzy.