Pod koniec 2022 r. Karolina Pajączkowska zaręczyła się z Marcinem Nowakiem. Okoliczności zaręczyn były bardzo romantyczne, bo stało się to w Tajlandii. Sielanka się jednak skończyła. Dawni zakochani się rozstali.

Nowy partner Karoliny Pajączkowskiej

Reklama

Ten rok obfituje u Karoliny Pajączkowskiej w zmiany. To nie jedyne rozstanie. Dziennikarka zakończyła też współpracę z TVP. Teraz prowadzi kanał na YouTube. Okazuje się też, nie jest już sama. Opublikowała w mediach społecznościowych posty, z których wynika, że spędza wakacje z mężczyzną.

Karolina Pajączkowska zamieściła na Instagramie wideorelację z wycieczki po Karkonoszach. Na górskich szlakach towarzyszył jej mężczyzna. Jak się okazuje, to Robert Jałocha, były dziennikarz TVN, który z końcem ubiegłego roku zakończył wieloletnią pracę w mediach na rzecz studiów prawniczych.

Dlaczego zaręczyny zostały zerwane?

Uważni obserwatorzy natychmiast zaczęli komentować. Obok życzeń dobrego wypoczynku i zachwytów nad pięknem krajobrazów pojawił się m.in. taki wpis. "Pani Karolino, przy pani boku widać innego mężczyznę, a nie pana Marcina... a byliście taką piękną parą" - napisał internauta. Dziennikarka w przypływie szczerości wyjaśniła, co było głównym powodem rozstania.

"Myślę, że Marcin stworzył jeszcze piękniejszą parę z moją koleżanką" - odpisała.

Autor komentarza szybko się zreflektował, przepraszając za wścibski wpis, jednocześnie życząc jej "dużo powodów do radości i prawdziwej miłości".