Sebastian Fabijański to zdolny aktor. Uwagę przyciąga także jego życie prywatne. Gwiazdor regularnie publikuje treści w mediach społecznościowych. Teraz zaskoczył internautów pewnym wyzwaniem.

Zaskakujące posty

Sebastian Fabijański poprosił fanów o pomoc w odnalezieniu nieznanej mu dziewczyny, do której, jak twierdzi, zapałał ogromnym uczuciem. Po tym, jak dane poszukiwanej osoby zostały opublikowane w komentarzach, aktor podziękował wszystkim za pomoc i potwierdził, że podjął już kolejne kroki w celu jej odnalezienia. Ale to nie koniec.

Reklama

Sebastian Fabijański opublikował kolejny post, w którym wyznał, że zakochał się w nieznajomej. Pokazał jej zdjęcie, a internauci szybko ją rozpoznali. To znana z programów "Top Model" i "Love Island" Magdalena Karwacka.

To naprawdę miłość?

"Czuję to. Zamiotło mnie. Zakochałem się. Za chwilę się zobaczymy i czuję, że będziemy widzieć się już zawsze. Na przekór światu i wszystkim. Trzymajcie błagam kciuki" - napisał Fabijański.

Wiadomo jednak, że Magda Karwacka ma chłopaka. Od trzech lat jest związana z Igorem Łubkowskim, którego poznała w "Love Island". Niektórzy fani szybko zorientowali się więc, że seria wpisów o miłości związana jest z nowym singlem i teledyskiem Fabijańskiego, w którym występuje Karwacka.