Piątek 14 czerwca to bardzo ważny dzień dla kibiców. Rozpoczyna się bowiem Euro 2024. Tego dnia w Niemczech odbędzie się ceremonia otwarcia mistrzostw, a pierwszy mecz rozegrają gospodarze, którzy o godz. 21:00 zmierzą się ze Szkocją. Na ten moment czekają fani piłki nożnej na całym świecie, którzy będą oglądać wszystkie spotkania Euro 2024. Do tego grona należy oczywiście Radosław Majdan, który był bramkarzem naszej reprezentacji. Jak czas Euro 2024 będzie wyglądał w życiu jego żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Reklama

Żona porzucona i samotna?

Piłkarskie rozgrywki zakończą się 14 lipca. Tego dnia rozegrany zostanie mecz finałowy. Małgorzata Rozenek-Majdan już wie, co ją czeka. "Będę porzuconą, pozostawioną, samotną żoną, bo mój mąż jest wręcz przeszczęśliwy" - wyznała w rozmowie z Onetem.

Jest jednak więcej niż prawdopodobne, że Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem będzie oglądać mecze naszej reprezentacji. Często pojawiają się bowiem razem podczas piłkarskich zmagań na trybunach stadionów. Wspierali np. naszą drużynę podczas ostatniego sparingowego spotkania przed Euro 2024 z Turcją, który wygraliśmy 2:1.

Euro 2024. Kiedy gra Polska?

Pierwsze spotkanie Polaków na Euro 2024 odbędzie się w niedzielę 16 czerwca. Zagramy z Holandią. Już wiadomo, że na boisku nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego, który doznał kontuzji. Drugi mecz Polaków, z Austrią, zaplanowano na piątek 21 czerwca. We wtorek 25 czerwca naszym rywalem będzie Francja.