Agnieszka Chylińska od lat strzeże życia prywatnego przed mediami. Wiadomo, że ma męża Marka i troje dzieci. Czasem zdarza się jednak, że wokalistka uchyla rąbka tajemnicy.

Reklama

Życie rodzinne Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska opowiada, że macierzyństwo wymaga od niej wiele energii, a dwoje z jej pociech to "dzieciaki szczególnej troski". Na co dzień Chylińska godzi więc życie rodzinne z karierą zawodową.

"Ja nigdy się nie żaliłam i publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też, żeby ktoś mi pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane "państwo" - mówiła w nagraniu, które opublikowała na Instagramie.

Wewnętrzna przemiana Agnieszki Chylińskiej

O tym, co dzieje się u Agnieszki Chylińskiej, napisał ostatnio "Dobry Tydzień". Zdaniem katolickiego tabloidu piosenkarka "nie mocuje się już z tym, co ją spotyka, a po prostu powierza troski Najwyższemu". Wskazano tym samym na wewnętrzną przemianę Agnieszki, o której mówiło się w mediach już od jakiegoś czasu. Zacytowano nawet słowa samej zainteresowanej.

"Jestem bardzo szczęśliwa, że los mi pozwolił przeżyć ten moment, kiedy po prostu cieszysz się i jesteś wdzięczny" - wspomina Chylińska. "Myślę, że Najwyższemu trzeba dziękować za 10 minut, potem za godzinę, potem za dzień świętego spokoju. I od jakiegoś czasu tak żyję. Jest mi z tym bardzo dobrze" - mówiła Agnieszka Chylińska.