Aktorka Zofia Zborowska skończyła 17 maja 37 lat. Jubilatka jest także popularną influencerką. Dwa dni temu Zofia Zborowska urodziła drugą córkę, Jaśminę. Zborowska i jej mąż - Andrzej Wrona - mają też starszą córeczkę, Nadzieję.

Wzruszające życzenia

Zofia Zborowska od samego rana została zasypana urodzinowymi życzeniami, które udostępniała w sieci. W mediach społecznościowych można również zobaczyć nagranie, które właśnie z okazji urodzin opublikował jej mąż.

Reklama

Siatkarz wrzucił na swój profil w mediach społecznościowych archiwalny filmik sprzed lat, na którym rozbawiona aktorka przyznaje, że czeka na "jutro". Słowa małżonki skłoniły go do "małej" refleksji, którą podzielił się z internautami.

"Kto by wtedy pomyślał, że to nasze "jutro" będzie takie fajne. Urodzinowo wszystkiego najlepszego dla Supermenki, z którą mam szczęście iść przez życie. Kochamy Cię najmocniej na świecie. Nadzia, Jaśminka, Wiesia, Krysia i Anżej" - napisał Andrzej Wrona pod postem.

Historia miłości

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona spotkali się 8 sierpnia 2018 r. na imprezie platformy zakupowej, na której pojawiło się wiele znanych osób. O początkach związku z siatkarzem aktorka mówiła później w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W roli głównej". "Zaczęło się od tego, że przez przypadek wpadłam na jego profil na Instagramie i pomyślałam fajna d**a. Zobaczyłam dwa filmiki, które mnie rozśmieszyły, a później zadzwonił do mnie znajomy, z którym mieliśmy robić celebrycko-charytatywną wyprawę na Kilimandżaro. Brakowało nam znanych osób, więc powiedziałam, żeby zadzwonił do Jankesa, Musiała i Wrony..." - mówiła aktorka.

Reklama

13 sierpnia 2019 r. para wzięła ślub. Pod koniec lipca 2021 r. powitali na świecie córkę Nadzieję. Niespełna trzy lata później urodziła się druga córka pary. Dziewczynka otrzymała imię Jaśmina.