W sierpniu 2023 roku media obiegła informacja o rozstaniu Katarzyny i Marcina Bosackich. Polityk zostawił dziennikarkę po 26 latach małżeństwa. Bosacka nie ukrywała, że bardzo to przeżyła. "To jest jedno z najgorszych doświadczeń w życiu człowieka. Nawet śmierć taty nie rozwaliła mnie tak, jak to niespodziewane odejście" - przyznała w rozmowie z "Twoim Stylem".

Reklama

Katarzyna Bosacka poszła na terapię

Prezenterka bardzo schudła z powodu stresu. Zaczęła terapię. "Zdecydowanie poszłam po pomoc, poszłam po prostu do psychiatry, bo takie doświadczenie w życiu, nagłe jeszcze, bardzo wiąże się z ogromną traumą, rozpaczą, depresją" - mówiła w programie "Gwiazdy Sołtysika". Dziś Katarzyna Bosacka czuje się już dużo lepiej. W ostatnim wywiadzie opowiedziała o wybaczaniu.

Katarzyna Bosacka przekonała się, że jest silna

W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Katarzyna Bosacka została zapytana, czego nauczyło ją rozstanie z mężem. Bosacka wyznała, że trudna sytuacja pokazała jej, jak bardzo jest silna. -Nie zostałam "kurą domową", matką przy dzieciach, tylko zawsze miałam ten swój plan "B" i moją pracę zawodową, która w tej chwili pozwala mi przeżyć i podtrzymuje na duchu. To jest niesłychanie ważne, żeby mieć swój plan "B" - mówiła w rozmowie.

Katarzyna Bosacka o tym, że warto wybaczać

Opowiedziała o swoich pasjach i rozwoju. - Zaczęłam uczyć się włoskiego, chodzić na siłownię, czytać książki i okazuje się, że można robić różne rzeczy, kiedy się tylko chce - dodała. Katarzyna Bosacka została także zapytana o to, czy wybaczyła mężowi odejście. Wygląda na to, że prezenterka ruszyła już do przodu. Zdobyła się na niezwykle emocjonalne wyznanie. -Myślę, że warto wybaczać i nie nosić w sobie tej złości, goryczy, która nas zatruwa, więc na pewno tak- wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.