Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w 2019 r. O ich związku wiele się mówi i pisze, a oni sami chętnie opowiadają o sobie.

Maja Rutkowski zdradziła niedawno, że ona i jej ukochany chcą wziąć drugi ślub. "Będzie to rodzinna uroczystość i nieco nowocześniejsze wesele. Zrezygnowaliśmy m.in. z oczepin. Cieszę się z tego, że będę mogła się spotkać z rodziną i ze znajomymi. Żyjemy tak szybko i często mijamy się z bliskimi, że trzeba wykorzystywać takie okazje, jak ta" - mówiła niedawno Maja Rutkowski w rozmowie z ShowNews.

Reklama

Dwie wystawne imprezy u Rutkowskich

"Chcemy urządzić przyjęcie komunijne Krzysia Juniora i jednocześnie nasz ślub kościelny. Jestem perfekcjonistką, planowałam to już od dwóch lat. Już niemal wszystko jest zamówione i zaklepane. Mamy już piękne zaproszenia" powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Reklama

Menu ma być „typowo weselne”. Będą też liczne atrakcje… fotobudka czy zespół grający muzykę na żywo. Gości będzie około 150, choć może pojawić się więcej osób, bo „Krzysztof często rozszerza tę listę”.

"Ponieważ łączymy te dwie imprezy, zabawa zacznie się dosyć wcześnie, bo już po południu" - zdradziła Rutkowski.

Prezenty dla syna Rutowskich - bez ograniczeń

Maja Rutkowski podkreśla, że chcą skupić się na duchowym wymiarze uroczystości. Jeśli chodzi o prezenty dla syna, Rutkowscy nie stawiają żadnych ograniczeń.

"Nie zakazujemy naszym gościom kupowania konkretnych prezentów. Jeśli będą chcieli mu kupić np. samolot odrzutowy lub łódź podwodną, to nasz syn go dostanie" — wyjaśniła w rozmowie z Faktem.

Detektyw obiecał synowi nietypowy prezent. Junior zażyczył sobie BMW E36, bo ma zamiar driftować. I tata mu to obiecał.