Julia Wieniawa tym razem postanowiła zauroczyć swoich fanów nagraniemstylistyce lat dziewięćdziesiątych. Szybko okazało się jednak, że walentynkowy przebój 25-latki wywołał wśród słuchaczy mieszane uczucia. Na jej instagramowym profilu pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy.

Reklama

Julia Wieniawa śpiewa "Oszaleję". Internauci też oszaleli

25-letnia gwiazda młodego pokolenia sławę zdobyła rolą Pauliny w serialu "Rodzinka.pl". Jakiśczas temu Wieniawa podjęła decyzję, że spróbuje swych sił również jako piosenkarka. Właśnie ukazał się jej nowy teledysk na Walentynki.

Oszaleję« już jest wszędzie! Słuchajcie na strimingach i oglądajcie klipna YouTube. Słodko-gorzka ballada o miłości, w sam raz na walentynkoweemocje" – zachęcała Wieniawa.

Reklama

Chyba jednak nie tego spodziewała się w odpowiedzi. Internauci podeszli do jej hitu z bardzo mieszanymi uczuciami. W komentarzach na oficjalnym profilu artystki nie brakuje gorzkich słów krytyki.

"Śpiewane jakby ze ściśniętym gardłem. Osobiście mnie boli w uszy ten dwugłos i te wysokie dźwięki; Weee...oszaleć to można z tych dźwięków...nie, nie, nie; Trochę uszy bolą; Żeby napisać komentarz, musiałam wyciszyć nagranie... Straszne wycie; Oj, ciężko się tego słucha" – krytykują internauci.