Sylwia Przybysz karierę rozpoczęła już jako nastolatka. To właśnie wtedy w sieci można było oglądać jej wokalne popisy. Mimo że na swoim koncie ma kilka wydanych płyt, to jednak kariery nie związała z muzyką. Scenę zamieniła na dom i stała się pełnoetatową mamą trójki dzieci. Zdarza jej się jednak wrzucać na media społecznościowe content w stylu "family frendly".

Reklama

Sylwia Przybysz chwali się zadbaną sylwetką w sieci

Sylwia Przybysz bardzo chętnie prezentuje w sieci zdjęcia i nagrania swoje oraz swojej rodzinki. Niedawno 25-latka wraz z najbliższymi wybrała się na urlop do ciepłych krajów. Dominikana okazała się strzałem w dziesiątkę. Mąż Przybysz, Janek również relacjonował zagraniczne wakacje w swoich social mediach.

Wśród opublikowanych w sieci nagrań oraz zdjęć znalazła się fotka Sylwii w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Influencerka wygląda rewelacyjnie - aż trudno uwierzyć w to, że ma za sobą trzy ciąże.

Internauci komplementują Sylwię Przybysz

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była pod wrażeniem jej sylwetki.

"Taka figura po 3 ciążach to kosmos"; "W życiu nie uwierzyłabym, że urodziłaś trójkę dzieci"; "Śliczna mama" - pisali w sieci internauci.

Ile Sylwia Przybysz przytyła w trakcie ciąży?

Jakiś czas temu Sylwia Przybysz zorganizowała sesję Q&A na swoim instagramowym koncie. Fanki pytały ją wtedy o różne rzeczy związane z macierzyństwem. Między innymi o karmienie piersią, stosunek do cesarskiego cięcia, a także o pociążowe kilogramy. Okazuje się, że Sylwia doskonale sobie z nimi poradziła.

"W tej ciąży przytyłam 10 kilogramów, na ten moment, po trzech tygodniach mam - 11 kg. Najwięcej dodatkowych kilogramów zostało mi po pierwszej ciąży, przytyłam wtedy 17 kg i 7 zostało, po drugiej ciąży zostały 4 kg. Nie czuję się z nimi źle, bo moja waga według BMI przy wzroście 168 cm jest w normie" - pisała parę miesięcy temu w sieci.