Agnieszka Kaczorowska-Pela popularność zdobyła dzięki roli Bożenki w serialu "Klan". Obecnie aktywnie udziela się głównie w mediach społecznościowych, promując produkty różnych marek.

Kolorowo i przytulnie. Tak mieszka Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela są rodzicami dwóch córek: Emilii i Gabrieli. Rodzina porzuciła życie w zgiełku wielkiego miasta i przeprowadziła się do pięknego, piętrowego domu.

Urządzając rodzinne gniazdko, postawiono przede wszystkim na funkcjonalność i jak największą wygodę.

Reklama

Wnętrza urządzone są bardzo nowocześnie, widać inspiracje stylem skandynawskim. Z kolorów dominują jasne brązy, m.in. na podłogach z jasnego drewna i biel na ścianach.

Duży stół z wygodnymi krzesłami zapewnia wystarczającą ilość miejsca, by do posiłków mogła zasiadać cała rodzina.

W strefie relaksu stoją wygodne, solidne kanapy i pufy. Miękkie, puszyste dywaniki gwarantują bezpieczeństwo podczas igraszek z dziećmi.

Wzrok przyciągają pokoje dziewczynek, w których dla odmiany dominują jasne, pastelowe bartwy. Ściany zdobią modne tapety. Nie brakuje mebelków, w których można pomieścić wszystkie zabawki.

Dom otacza ogród z zadbanym trawnikiem, idealne miejsce do zabaw na świeżym powietrzu. Dorośli mogą się w tym czasie zrelaksować na tarasie wyposażonym w meble ogrodowe.