Rafał Brzozowski był już nie tylko zakochany, ale nawet zaręczony. Ostatnio plotki wiązały gwiazdora TVP z koleżanką ze sceny, Edytą Górniak. Teraz wyszło na jaw, że najprawdopodobniej "siła uczuć się z niego wylewa" na widok innej piosenkarki.

Reklama

Edyta Górniak o relacji z Brzozowskim: Nie mamy romansu

W 2021 r. zakończył się wieloletni związek Brzozowskiego z Anną Tarnowską, z którą piosenkarz był zaręczony. "Razem z Anią chcieliśmy poinformować, że po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki" – informowali wówczas w mediach społecznościowych.

Potem w mediach pojawiły się doniesienia, że Brzozowskiego połączył romans z Edytą Górniak. Diwa podsycała te plotki, a to komplementując Rafała, a to żartując na temat prezentów od prezentera.

Reklama

- Rafał jest uroczym człowiekiem i mężczyzną. To mogę powiedzieć. Mogę potwierdzić, że zawsze był dżentelmenem. Zawsze z wielką klasą odnosił się do mnie. Jest faktycznie taki czarujący, więc gdybym miała otwartość na relacje, to pewnie powiedziałabym więcej, ale nie mam. Nie mamy romansu ostatecznie ucięła plotki Edyta Górniakw rozmowie z "Faktem". - Natomiast bardzo się lubimy. Myślę, że mogę to powiedzieć za nas oboje – dodała.

Rafał Brzozowski zakochany. "Między nimi iskrzy"

Teraz w mediach pojawiła się nie mniej sensacyjna wiadomość. Świat Gwiazd donosi, że serce Brzozowskiego pika do Malwiny Kusior. Wokalistki i aktorki Teatru Muzycznego Roma, z którą prezenter miał już okazję pracować przy kilku programach TVP.

- To, że między nimi iskrzy, było już widać na planie "Rytmów Dwójki", ale znali się już wcześniej. Teraz rzucili publiczność na kolana w 'Jaka to melodia?'. Widać między nimi chemię. Ich duet jest taki na scenie, że aż siła uczuć się z niego wylewa. Zaśpiewał z nią swoją ulubioną piosenkę 'Z tobą chcę oglądać świat'. Brzmiało to, jak wyznanie miłosne — donosi anonimowy informator Świata Gwiazd.

Reklama

Zakulisowe szczegóły tego rzekomego romansu zdradza na łamach serwisu jeden z artystów, który występował razem z Brzozowskim. - Ich relacja dawno już przeszła z zawodowej na prywatną. Adoruje ją, cały czas z nią rozmawia, a na planie programów na długo znikali w garderobie. […] Kto wie, czy już w tę majówkę nie spotkamy ich na plaży? Ma wobec niej poważne plany – dodaje informator portalu.