We wtorek 11 czerwca Świat Gwiazd przekazał informację o śmierci Krzysztofa Latka, byłego partnera Weroniki Książkiewicz i ojca jej syna Borysa. Mężczyzna miał 59 lat. Jak na razie, przyczyny śmierci nie są znane. Wiadomo jedynie, że ta wiadomość wstrząsnęła bliskim otoczeniem aktorki. Do tej pory Weronika Książkiewicz nie zdecydowała się zabrać głosu w sprawie.

Reklama

Jak informuje Świat Gwiazd, nie żyje Krzysztof Latek. "Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci. Wśród znajomych ta wiadomość wzbudziła szok i niedowierzanie" - napisano.

Kondolencje i słowa wsparcia

"Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska. Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty" - zdradza informator portalu. Aktorka osobiście nie odniosła się jeszcze do tragedii.

Za to na facebookowym profilu Krzysztofa Latka już posypały się kondolencje. Informację o śmierci Krzysztofa Latka potwierdził także portal Pudelek. Serwis skontaktował się z Waldemarem Dąbrowskim, ojcem Marty Dąbrowskiej, z którą przyjaźni się Weronika Książkiewicz. W rozmowie z serwisem mężczyzna wyjawił, że razem z córką starają się wspierać aktorkę najlepiej, jak mogą.