Aleksandra Rogowska do "Dzień dobry TVN" przygotowuje materiały o najciekawszych wydarzeniach w show-biznesie i o gwiazdach. Okazało się, że niedawno trafiła do szpitala. Aleksandra Rogowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Informuje, że czeka ją kilka dni przymusowego odpoczynku z powodu problemów ze zdrowiem.

Reklama

Zaskakująca diagnoza

Jak napisała w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych Aleksandra Rogowska, diagnoza, którą usłyszała, była dla niej wielkim zaskoczeniem.

"Miałam dziś wstawiać modową rolkę, a zamiast tego zostałam ubrana w przymusową stylizację - szpitalną na oddziale Kardiochirurgii z diagnozą: zapalenie mięśnia sercowego. Trafiłam do szpitala z powodu silnych bólów głowy, a problem okazał się być zupełnie inny" - napisała dziennikarka.

Ważne przesłanie

Dziennikarka jednocześnie uspokajała swoich fanów, zapewniając, że już niedługo wróci do pracy. Ma też do wszystkich ważne przesłanie. "Słuchajcie swoich organizmów, czasami nie można na siłę robić z siebie niezniszczalnych. Ja na szczęście już się regeneruję" - dodała na koniec dziennikarka.