Sandra Kubicka i Baron od dłuższego czasu tworzą bardzo udany związek. Już niebawem mają powitać na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka w wielu wywiadach opowiadała o swoim szczęściu. Obydwoje nie chcieli jednak zdradzać imienia swojej pociechy, którą niebawem powitają na świecie.

Reklama

Sandra Kubicka już niebawem urodzi

Sandra i Baron pochwalili się także remontem domu a wcześniej wzięli ślub. Celebrytka nie ukrywała, że zarówno zajście w ciążę z powodów zdrowotnych, jak i sam poród nie będą dla niej łatwe.

Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy kładą mnie do szpitala i kiedy powitamy bąbla na świecie. Momentalnie poczułam jakąś taką ogromną ulgę i od razu mam spokojniejszą głowę - pisała niedawno na Instagramie.

Cesarskie cięcie, bo tak urodzi swoje pierwsze dziecko Sandra, zaplanowano na miesiąc przed terminem porodu. Mimo, że nic nie wskazywało na jakiekolwiek problemy, modelka właśnie zamieściła niepokojący wpis.

Sandra Kubicka zamieściła niepokojący wpis i czarno-białe zdjęcie

Wrzuciła do sieci czarno-biały filmik, na którym "przesyła buziaki" do odbiorców.

Widzę Wasze wszystkie wiadomości. Widzę troskę, zmartwienie i masę wsparcia. Niedługo wrócę do Was i wytłumaczę wszystko, obiecuję. Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Potrzebuje jeszcze troszkę czasu, aby się pozbierać. Żyję, dziękuję, doceniam, kocham - napisała na InstaStory.

Nie wiadomo, co miała na myśli Sandra Kubicka publikując ten wpis. Wcześniej wyłączyła możliwość komentowania postów i nieco się z mediów społecznych wycofała. Jej mąż, czyli Baron również nie udzielał się ostatnio publicznie.