Marina Łuczenko-Szczęsna jest mamą Liama. Ojcem dziecka jest piłkarz Juventusu, czyli Wojciech Szczęsny. W marcu br. piosenkarka poinformowała, że w połowie marca ich rodzina znowu się powiększy.

Marina Łuczenko niebawem po raz drugi zostanie mamą

Opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na których widać jej ciążowe krągłości. "Czekamy na Ciebie" - brzmiał podpis pod fotografią. O tym, jakiej płci będzie drugie dziecko Mariny Łuczenko, spekulowano już od pewnego czasu.

Reklama

Celebrytka opublikowała w sieci krótkie wideo i udostępniła fragment piosenki Ariany Grande "The Boy Is Mine". Internauci stwierdzili, że Marina w ten sposób chce przekazać, że razem z Wojtkiem doczekają się drugiego syna.

Marina Łuczenko zdradziła płeć drugiego dziecka

Tymczasem okazuje się, że para będzie miała córkę. It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę - poinformowała na Instagramie, publikując zdjęcia z baby-shower.

Na imprezie bawiły się jej przyjaciółki oraz mama. A przede wszystkim chciałabym podziękować cudownym kobietom, którymi mam przyjemność się otaczać i na które zawsze mogę liczyć! - napisała Marina. Zaznaczyła, że impreza miała "bajkowy klimat".