Beata Tyszkiewicz zagrała ponad 100 ról filmowych. Można ją było oglądać w takich produkcjach jak "Lalka", czy "Wszystko na sprzedaż". Przez kilka sezonów zasiadała również w jury "Tańca z gwiazdami". Zasłynęła ze słownych przepychanek z "Czarną Mambą", czyli Iwoną Pavlović.

Reklama

Beata Tyszkiewicz w 2018 roku wycofała się z show-biznesu

W 2018 roku aktorka wycofała się z show-biznesu i opuściła program. Powodem były problemy zdrowotne. Ówczesna szefowa stacji, czyli Nina Terentiew zapowiedziała wówczas, że drzwi będą dla niej zawsze otwarte. Mimo tego aktorka nie wróciła i zniknęła też nie tylko z show-biznesu, ale i mediów społecznościowych.

Co dzieje się z nią obecnie? Na to pytanie odpowiedziała Iwona Pavlović. W rozmowie z "Party" wyznała, że ma z Tyszkiewicz bardzo ograniczony kontakt.

Mam, ale bardzo śladowy. Ona w ogóle nie chce tych kontaktów. (...)Wiem, że nawet jej przyjaciele mają z nią ograniczony kontakt, to jest taki bardziej SMS od czasu do czasu (...). Ma się dobrze w swoim domu - wyznała.

Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz?

Sama Beata Tyszkiewicz w rozmowie z "Newsweekiem" wyznała, że odpoczywa i cieszy się spokojnym życiem. Dodała, że nie przyjmuje już żadnych propozycji zawodowych, choć wciąż się pojawiają.

Brak aktywności zawodowej sprawia, że nie ma już wspólnych projektów, które w naturalny sposób są tematem do rozmów - stwierdziła w rozmowie.