Zbigniew Zamachowski ma za sobą burzliwe rozstanie z żoną Aleksandrą Justą i związek z Moniką Richardson. Po rozstaniu z tą drugą związał się z Gabrielą Muskałą. Obydwoje są parą już od trzech lat. Poznali się, gdy brali udział w spektaklu "Oszuści".

Reklama

Burzliwe życie uczuciowe Zbigniewa Zamachowskiego

To właśnie wtedy Zamachowski rozstawał się z Richardson. W rozmowie z "Faktem" dziennikarka wyznała, że "w ich związku na etapie zakochania nie narodziła się miłość" i doszło do zdrady.

Zbyszek gustował w innych kobietach. Wiedziałam o tym, że był niewierny. Sama też kiedyś dopuściłam się zdrady. Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku, w którym byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni- powiedziała.

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski razem na premierze

Muskała w podcaście "Porażka czyli sukces" powiedziała, że Zamachowski ujął ją uczciwością, szczerością i uwagą. Od pewnego czasu zaczęli wspólnie pojawiać się na ważnych wydarzeniach kulturalnych i nie kryć swojego uczucia. Tak było i tym razem. Para wybrała się na premierę filmu "Fin del Mundo?" Piotra Domalewskiego.

Trzymali się za ręce i nie szczędzili sobie czułości. Aktorka, którą obecnie można oglądać na antenie TVN w serialu "Skazana" aż promieniała. Widać, że związek z aktorem jej służy.

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski pojawili się razem na premierze. Nie szczędzili sobie czułości / AKPA