Na antenie TVN można zobaczyć zapowiedzi nowego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Okazuje się, że prowadzący zamieścił kontrowersyjną celebrytkę, czyli Fagatę. Mimo, że celebrytka ma pokaźne grono fanów, na Instagramie obserwuje ją ponad 1,5 miliona osób, a na Tik Toku 3 mln, nie jest uznawana za postać, którą powinno się promować.

Reklama

Trzeba przy tym zaznaczyć, że jest także niezwykle popularna na płatnym serwisie oferującym ekskluzywne treści dla dorosłych fanów. To tam miesięcznie zarabia ponad. 220 tys. zł. Teraz postanowił zaprosić ją do swojego show Kuba Wojewódzki.

Internauci oburzeni zaproszeniem Fagaty przez Kubę Wojewódzkiego

Kiedy showman TVN zamieścił post na ten temat na swoim Instagramie, w sieci zawrzało. Pozytywnych komentarzy trudno było szukać.

W tym momencie przestaje jakkolwiek śledzić ten program, porażkaaa; W tym momencie straciłeś resztki szacunku, mam nadzieję że ludzie podzielają moje zdanie. Promowanie k…….a w telewizji to nieśmieszny żart skończyłeś się - pisali internaucie.

Zaprosić fagate = brak szacunku dla oglądających ten program; Ten świat musi upaść jak się promuje patologie! - uważali.

Czy obecność Fagaty rzeczywiście wpłynie negatywnie na oglądalność programu Kuby Wojewódzkiego? Przekonamy się o tym niebawem.