W polskim show-biznesie mimo ogromnej rywalizacji gwiazd na popularność i intratne kontrakty, zdarzają się także przyjaźnie. Tak jest z Agnieszką Włodarczyk, Małgorzatą Rozenek-Majdan oraz Hanną Lis. Wszystkie trzy poznały się na planie programu "Azja Express" w 2016 roku.

Reklama

Agnieszka brała udział w tym formacie w parze z Marią Konarską, Małgorzata z Radosławem Majdanem a Hanna Lis wybrała się w tą ekstremalną podróż w towarzystwie projektanta mody Łukasza Jemioła. Trudne doświadczenia i przygody, jakie napotykają na swojej drodze uczestnicy "Azja Express" sprawiły, że między paniami zawiązała się bardzo dobra relacja.

Internautka skrytykowała wygląda Włodarczyk, Lis i Rozenek

Agnieszka Włodarczyk zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje z koleżankami. Internauci nie szczędzili komplementów i rozpływali się nad "piękną przyjaźnią" aktorki z Małgorzatą Rozenek i Hanną Lis.

Pojawił się jednak i krytyczny głos. Jedna z internautek stwierdziła, że choć między całą trójką jest spora różnica wieku, wszystkie wyglądają niemal tak samo.

Hanka palaczka, a coraz młodsza heh. Filtry wjechały za mocno. Wszystkie młodsze ode mnie, a ja mam 39 lat - napisała kobieta.

Cięta riposta Agnieszki Włodarczyk

Ten komentarz nie pozostał bez odpowiedzi ze strony Agnieszki Włodarczyk. Nie obyło się bez ciętej riposty.

Niestety nie można tego ocenić, bo w przeciwieństwie do nas masz fake konto, i fake zdjęcie - napisała Włodarczyk.