Na fotografii gwiazda pozuje w białej, obcisłej sukience, która uwydatniła jej ciążowe krągłości. Podpis pod zdjęciem brzmi: "Czekamy na Ciebie".

W komentarzach pod wpisem posypały się gratulacje od fanów oraz sławnych przyjaciół pary m.in. Pauliny Krupińskiej, Wersow, Sławomira Peszko czy Anny Lewandowskiej.

Reklama

"Kochani gratulacje, wspaniała wiadomość; Niby bramkarz a gola strzelił, najlepszego; Gratulacje Marina. Widać, że masz w sobie spokój i szczęście. Ciesz się tym pięknym czasem. Ściskam mocno!!!" - napisano w komentarzach.

Reklama

Jak poznali się Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny?

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna poznali się przed laty. Bramkarz wypatrzył w sieci zdjęcie wokalistki i od razu mu się spodobała. "Zobaczyłem w internecie zdjęcie Mariny. Okropnie mi się spodobała, zastanawiałem się, jak zdobyć jej numer telefonu. Jakoś mi się to udało. Trochę jednak musiałem o nią powalczyć. Nie ukrywam tego" - opowiadał w rozmowie dla magazynu "Viva!".

Para pobrała się 21 maja 2016 r. Zrobili to w tajemnicy przed mediami. Ślub odbył się w Grecji. W czerwcu 2018 r. na świat przyszedł syn pary, który otrzymał imię Liam. Teraz zakochani spodziewają się drugiego dziecka.