Małgorzata Tomaszewska przez kilka ostatnich lat była prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Po zmianie władz w TVP podobnie jak wszyscy pozostali prezenterzy straciła pracę. Decyzję o jej zwolnieniu skomentowało wielu celebrytów. Wielu z nich uważało, że to była bardzo zła decyzja.

Reklama

Tydzień temu Tomaszewska została po raz drugi mamą. Radosną nowiną z mediami podzielił się ojciec prezenterki i świeżo upieczony dziadek, czyli Jan Tomaszewski. Laura urodziła się 20 lutego. Przyszła na świat w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny.

W trosce o to, by wszystko poszło zgodnie z planem prezenterka skorzystała z możliwości płatnego porodu i innych usług oferowanych przez publiczną placówkę.

Ile kosztuje poród w "szpitalu gwiazd"?

Reklama

W szpitalu znajdującym się na warszawskim Mokotowie rodziły także m.in. Małgorzata Kożuchowska, Dominika Gwit, Marina, czy Olga Frycz. Jaka jest cena usług, z których można w nim skorzystać? Za sam poród trzeba zapłacić 3915 zł. To cena bez kosztu opieki nad noworodkiem. To wydatek rzędu 750 zł za 12-godzinny indywidualny dyżur.

Cennik usług niezakontraktowanych przez NFZ obejmuje również noclegi. Dodatkowe łóżko dla osoby towarzyszącej oznacza wydatek na poziomie 400-500 zł za noc, w zależności od wyboru mebla do spania. Można skorzystać z rozkładanego fotela oraz drugiego łóżka, czy kanapy. Jeżeli rodząca chce spędzić czas wyłącznie z bliską osobą można wynająć dwupokojowy apartament w cenie 800 zł.

Trwa ładowanie wpisu