Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie show TVP "Rolnik szuka żony". Zostali parą a chwilę później wzięli udział w kolejnym programie stacji, czyli "Dance Dance Dance".

Choć nie wszyscy dawali im szansę, oni udowodnili, że ich miłość jest prawdziwa. W marcu 2022 roku wzięli ślub cywilny a trzy miesiące później na świecie pojawił się ich syn - Adam. Para wychowywała także córkę Marty z pierwszego małżeństwa. W połowie 2023 obydwoje powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Pod koniec września Marta ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Reklama

Na instagramie pojawiło się nagranie, na którym po raz pierwszy pokazuje ciążowe krągłości. Wśród hasztagów dało się odszukać informację, że rodzicami ponownie zostaną już w przyszłym roku i ten fakt niezmiernie ich cieszy.

Pewnie to nasz ostatni wyjazd w takim składzie... Bo wkrótce dołączy do nas kolejny członek rodziny. Na pewno (przynajmniej na początku) będzie nam ciężej się gdzieś wybrać- napisali.

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Zdradzili imię córki

Tak też się stało. Paweł i Marta właśnie ogłosili, że zostali rodzicami. Pokazali zdjęcie córki i zdradzili, jak będzie miała na imię.

Dzisiaj powtórzył się najpiękniejszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji - to chyba nagroda za ten czas oczekiwania. Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę - napisała Marta na Instagramie.