Anna Bardowska zdobyła popularność jako uczestniczka 2. edycji reality show "Rolnik szuka żony". W programie podbiła serce Grzegorza i od tamtego czasu tworzą zgodne małżeństwo, niezwykle popularne w mediach społecznościowych.

Anna Bardowska urządziła na nowo sypialnię. "Mydło i powidło"

"Rolniczka" na bieżąco relacjonuje w sieci postępy w budowie i urządzaniu wymarzonego domu, który znajduje się w Uniejowicach pod Legnicą. Często obrywa się jej przy tym od internautów, którzy krytykowali już m.in. kolor elewacji budynku.

Reklama

Tym razem Ania postanowiła pochwalić się odświeżoną i urządzoną od nowa sypialnią. Na filmiku widać m.in. toaletkę dla pani domu, przy której stoi krzesło z "bąbelkowym" oparciem, dwa różne pufy, różnej wielkości i kształtu, a także imponujących rozmiarów oryginalną komodę. To ona głównie przyciągnęła wzrok internautów.

Reklama

"Piękna komoda, w ogóle cały Wasz dom jest pięknie urządzony; Naprawdę ekstra wygląda" – zachwycali się fani 35-latki. Nie brakło oczywiście i takich, którzy zwrócili uwagę na panujący w sypialni mały galimatias kolorystyczny i stylowy.

"Mydło i powidło; Miszmasz; Każdy mebel inny, nic w zestawie, ale najważniejsze, że wam się podoba; Groch z kapustą" – krytykowali.