Małgorzata Tomaszewska we wtorek została po raz drugi mamą. Na świat przyszła jej córka Luiza.

To dumny dziadek, czyli Jan Tomaszewski podzielił się radosną nowiną.

Reklama

- Staram się ją odstresować, naprowadzić na właściwe tory. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że łatwo komuś powiedzieć, by "nie myślał". Natomiast wydaje mi się, że kilka dni słownej perswazji - i nie tylko mojej - przyniosło skutek. I córka w tej chwili myśli głównie o szczęśliwym rozwiązaniu - powiedział w rozmowie z Plejadą kilka tygodni temu, gdy Małgorzata została odsunięta od prowadzenia "Pytania na śniadanie".

W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że jego wnuczka przyszła na świat.

Reklama

Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek – Tomek - wyznał. Dodał, że zarówno córka, jak i wnuczka czują się dobrze.

Jan Tomaszewski o narodzinach wnuczki: Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne

Wszystko udało się szczęśliwie. Gosia pojechała o godzinie 10 rano do szpitala, o 16 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy! - dodał.

Prezenterka została mamą po raz drugi. W 2017 roku urodziła syna Enzo, którego ojcem jest pochodzący z Turcji Ahmet Seygi Yigit Tarci. Obecnie jej partnerem jest tajemniczy Robert.