Dyrektor artystyczny festiwalu w San Remo, czyli Amadeus, ogłosił tę nowinę w czwartek: "Przyjaciele, muszę Wam przekazać ważna wiadomość. W środę 7 lutego wśród gości festiwalu będzie aktor, który roztańczył kilka generacji - John Travolta będzie na festiwalu w San Remo".

Reklama

Co będzie robić John Travolta w San Remo?

To nie pierwszy raz, gdy John Travolta pojawi się w teatrze Ariston na festiwalu. Był tam już w 2006 r. Udzielił krótkiego wywiadu Victorii Cabello, masował jej stopy, zatańczył i zaśpiewał fragment piosenki Domenica Modugno "Nel blu dipinto di blu".

John Travolta 18 lutego kończy 70 lat. Urodził się w 1954 r. Być może spędzi urodziny we Włoszech.

John Travolta kilka lat temu zaskoczył swoich fanów ogoloną na łyso głową. Jego metamorfoza bardzo się spodobała. Aktor, który przez długie lata był symbolem seksu, przez pewien czas nie mógł się pogodzić z utratą włosów.

Życie rodzinne Johna Travolty

John Travolta przez wiele lat był w szczęśliwym związku z Kelly Preston. Niestety, jego ukochana zmarła trzy lata temu po wyczerpującej walce z chorobą. Aktorzy doczekali się trojga dzieci.

Gwiazdor znany na całym świecie z takich produkcji, jak m.in.: "Pulp Fiction", "Grease", "Gorączka sobotniej nocy", "Cienka czerwona linia", "Bez twarzy", "I kto to mówi?" czy "Fenomen" niedawno świętował 13. urodziny najmłodszego syna, Benjamina.