W poniedziałkowy poranek Bartek Osumek w "Pytaniu na śniadanie" zaprezentował relację z wizyty w miejskiej pasiece. W coraz większej liczbie miast świata, na dachach budynków czy w ogrodach, mieszkają pszczoły. W naszym kraju pierwsze pasieki miejskie pojawiły się w Warszawie.

Reklama

Prezenter stał się częścią redakcji porannego programu TVP, a w sieci dzieli się z obserwatorami swoją największą pasją - podróżami. Znają go także fani Magdaleny Lamparskiej, która od 2018 r. jest jego żoną.

Jak poznali się Bartek Osumek i Magdalena Lamparska?

Jak zostali parą? "Pakowałem się na jedną z moich wypraw górskich, to była sobota przed południem. Materiał leciał w telewizji i zobaczyłem uśmiechniętą, promienną dziewczynę, która ma swoje pasje i marzenia. Ale nie przyszłoby mi do głowy, że ją poznam i zostanie moją żoną" – mówił Bartek Osumek w popularnej śniadaniówce TVN.

Później spotkali się na Festiwalu Filmowym "Leżak" w Częstochowie. Bartek był organizatorem wydarzenia i prowadzącym. "Kiedy go zobaczyłam, w pierwszej chwili pomyślałam: »To będzie mój mąż!«. Ta myśl mnie przeraziła i rozbawiła jednocześnie, bo w ogóle się nie znaliśmy. Intuicja!" - wyznała aktorka w "Twoim Stylu".