Wśród gwiazd, które powróciły do TVP po zmianie władz są m.in. Beata Tadla, Katarzyna Dowbor, Maciej Orłoś, czy Michał Olszański. Do jednej z największych rewolucji, jeśli chodzi o zmiany personalne, doszło w "Pytaniu na śniadanie".

Reklama

Po siedmiu latach wraca do TVP

Nowa szefowa wymieniła wszystkie pary prowadzących śniadaniówkę TVP2. Jako nowi gospodarze pojawili się m.in. wspomniane wcześniej Beata Tadla i Katarzyna Dowbor a także Tomasz Tylicki, czy Filip Antosiewicz.

Okazuje się, że skład programu zasili kolejna znana twarz. Będzie pracować w roli reporterki.

To Katarzyna Burzyńska-Sychowicz. Przez lata była twarzą polskiej MTV, potem pracowała w właśnie w TVP. Siedem lat temu postanowiła jednak rozstać się ze stacją. Teraz powraca, o czym napisała w poście zamieszczonym na Instagramie.

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz o powrocie do TVP: Bo ubóstwiam tę robotę!

Kiedy przyjechałam po raz pierwszy z moich rodzinnych Dobroszyc do Warszawy (na wycieczkę szkolną z moim liceum), mając wolny czas między zwiedzaniem Łazienek a spektaklem „Miss Saigon” w Teatrze Buffo, chciałam jechać na Woronicza, czatować pod budynkami, spotkać KOGOŚ i zostać odkrytą, albo-w najgorszym razie-zobaczyć Grażynę Torbicką albo Wojciecha Manna na żywo - wspominała swoje początki.

Nie udało się. Choć nie ograniczała mnie wyobraźnia, ograniczył mnie czas i Pani od polskiego (zresztą ona ograniczała mnie notorycznie, oceniając moje wypracowania na jedynki i dwóje, twierdząc, że "mój styl pisania jest nonszalancki". Później jeden z moich pierwszych opublikowanych felietonów zadedykuję jej, przyznając jej rację) - dodała Burzyńska-Sychowicz.

Reklama

Na koniec stwierdziła, że wraca "bo bardzo chce" i robi to "w zgodzie ze sobą".

4 lata po moim nieudanych szturmie na Telewizję Polską zaczęłam pracę w MTV, 5 lat później- w TVP.
Dziś, grubo po ponad 7 latach, wracam do Telewizji publicznej. Bo wreszcie w zgodzie ze sobą mogę.
Bo bardzo chcę. Bo ubóstwiam tę robotę! - czytamy w jej wpisie.

Przed zasileniem szeregów TVP Katarzyna Burzyńska-Sychowicz przeprowadzała wywiady dla tygodnika "Wprost".