Polsat Hit Festiwal 2024 rozpocznie się już w najbliższy piątek 24 maja o godz. 20. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie jako pierwsi pojawią się bracia Golec. Będą świętować 25-lecie kariery artystycznej zespołu Golec uOrkiestra. Na scenie pojawią się goście tacy jak m.in. Kuba Badach, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski, Enej czy Kayah.

Reklama

Po tym koncercie przyjdzie czas na radiowe hity 2023 ze specjalnym występem Denzela. Na scenie pojawi się m.in. Doda, Smolasty, Roxy Węgiel, Oscar Cyms z Natalią Zastępą oraz Margaret. Pierwszy dzień festiwalu zakończy "30" Andrzeja Piasecznego, który na scenie zaśpiewa m.in. z Kubą Badachem.

Kto wystąpi drugiego dnia Polsat Hit Festiwal 2024?

Drugi dzień festiwalu odbędzie się 25 maja. Podobnie, jak pierwszego dnia koncerty rozpoczną się o godz. 20. Na pierwszy ogień pójdą artyści, którzy debiutowali na scenach Polsatu: Afromental, Kuba Badach, Ania Dąbrowska, Enej, Zakopawer i Krzysztof Zalewski.

Potem widzowie zobaczą "Koncert Diamentowy". Na scenie pojawi się Blanka, Malik Montana, Skolim i Smolasty. Tego dnia również nie zabraknie koncertów specjalnych. Najpierw na scenie pojawi się Majka Jeżowska, która wystąpi m.in. z Krystyną Prońko. Na koniec tegorocznej edycji Polsat Hit Festiwal przygotowano koncert Męskiego Grania oraz Wodecki Twist Pater. Na scenie pojawi się m.in. Natalia i Paulina Przybysz, Dawid Tyszkowski, Wiktor Dyduła, Piotr Odoszewski oraz Wiktor Waligóra.

Wszystkie koncerty będzie można zobaczyć na głównej antenie Polsatu.