Katarzyna Cichopek od lat występuje w serialu "M jak miłość". Na początku roku podobnie jak inni prowadzący, została zwolniona z TVP, gdzie prowadziła "Pytanie na śniadanie" wraz ze swoim partnerem, czyli Maciejem Kurzajewskim.

Reklama

Po utracie pracy obydwoje stworzyli podcast, w którym rozmawiają z gwiazdami. Okazuje się, że nie tylko na takie prace oraz współprace reklamowe może liczyć celebrytka. Już dziś, czyli 25 maja widzowie zobaczą ją w Polsacie. Katarzyna Cichopek 14 lat temu związana była z tą stacją. Wówczas była prowadzącą program "Jak oni śpiewają?" oraz kilku edycji festiwalu w Sopocie.

Katarzyna Cichopek wraca do Polsatu. Co będzie prowadzić?

Teraz powróci do tego, co już robiła i pojawi się na scenie Opery Leśnej. Będzie miała okazję poprowadzić jubileusz Majki Jeżowskiej.

Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy - mówi w rozmowie z Pomponikiem Katarzyna Cichopek.

Jak spekulują media być może to powrót na dłużej do Polsatu. Wiadomo, że w stacji trwają prace nad telewizją śniadaniową. Jedną z par, które być może zobaczą w programie widzowie będzie właśnie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Trwa ładowanie wpisu