W ostatnim odcinku 6. edycji "Sanatorium miłości" kuracjusze tradycyjnie wybrali króla i królową turnusu. Tym razem wszyscy gościli w uzdrowisku w Krynicy-Zdroju.

To oni zostali królem i królowoą turnusu w "Sanatorium miłości"

Uczestnicy zdecydowali, że ten tytuł przypadnie Marii i Stanisławowi.

Reklama
Reklama

Król turnusu, czyli Stanisław już na początku wpadł w oko Małgorzacie. Gdy byli na randce, nie obyło się bez pocałunków. Małgorzata nie ukrywała, że na finałowy bal chciałaby wybrać się właśnie z nim. Tak też się stało.

Jak do ślubu to w miłym towarzystwie! - mówiła przed kamerami.

Czy Stanisław i Małgorzata z "Sanatorium miłości" są razem?

W finałowym odcinku nie dało się nie zauważyć, że między nią a Stanisławem zaczyna iskrzyć. Teraz widzowie zastanawiają się, czy para nadal jest razem. W rozmowie z "Telemagazynem" mężczyzna wyznał, że obecnie jest singlem.

Z Małgorzatą niczego sobie nie deklarowaliśmy. Byliśmy tylko w parze na balu. Byłem nią zafascynowany, to fajna dziewczyna. Miło mi było z nią przebywać. Pierwsza zaprosiła mnie na bal, a ja się zgodziłem i fajnie było. Świetnie tańczyło mi się z Małgosią i byłem zadowolony, że jestem z nią na balu. Ale później ani ona, ani ja, nie składaliśmy sobie żadnych deklaracji. Ja jestem w tych sprawach teraz bardzo ostrożny. Nie mogę iść od razu na hurra i tak dalej. Potrzebuję dystansu. Na tę chwilę jestem singlem - stwierdził.