Widzowie na pewno pamiętają Marcina Rogacewicza także z ról w serialach "Szpilki na Giewoncie”, "Przyjaciółki" czy "Korona królów".

Marcin Rogacewicz wraca do grania

Marcin Rogacewicz wraca do telewizji po dłuższej przerwie i wcieli się główną rolę w serialu TVP "Komisarz Alex". Wcześniej aktor rozwijał swój biznes. Gdy wybuchła pandemia, aktor otworzył sklep z warzywami i osobiście stał za ladą. "Warzywniak u aktora" ulokowany był na warszawskiej Woli.

Reklama

Komisarz Kozera zajmie się Aleksem

Marcin Rogacewicz zastąpił Jacka Knapa w roli opiekuna policyjnego owczarka, a więc będzie grał główną rolę w kryminalnej produkcji. Komisarz Andrzej Sochoń, którego grał Knapp, został ciężko ranny i pojechał za granicę, by tam szukać ratunku.

Ekipę łódzkich gliniarzy wzmocni teraz komisarz Paweł Kozera - w tej roli Marcin Rogacewicz, przyjaciel Gutka (Piotr Bondyra) z podwórka. Kozera będzie rozwiązywać kryminalne zagadki razem z Aleksem.

"Jest również komisarzem policji, pracował dotąd w innym wydziale, ale dostał propozycję przejścia do kryminalnych, z którymi niedawno wspólnie rozgromili narkotykowy. Pomógł w tym w dużej mierze niezastąpiony pies policyjny, Aleks, także mój bohater już się z nim zna, a wkrótce poznają się jeszcze lepiej i staną się nierozłączni. Bo Kozera przejmie po Sochoniu nie tylko stanowisko, ale i psa" - powiedział Marcin Rogacewicz w wywiadzie dla "Świata Seriali".