Informacja o tym, że Małgorzata Telmińska będzie pracować w TVP, pojawiły się w poniedziałek (4 marca). Ona sama w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl potwierdziła tę informację.

- Mogę potwierdzić, że zaczynam pracę w TVP - powiedziała.

Małgorzata Telemińska pracowała wcześniej w TVN24 i zajmowała się tam tematyką zdrowotną. Dwa lata temu zrobiła sobie przerwę w pracy w mediach.

Reklama
Reklama

Małgorzata Telmińska będzie pracowała w TVP. Jaką tematyką się zajmie?

Pracę w TVP rozpoczyna w przyszłym tygodniu. Podobnie, jak w TVN24, tak i u publicznego nadawcy, będzie zajmowała się tematyką medyczną. - Nie będę reporterką - zaznacza.

Telemińska ma przede wszystkim przygotowywać programy o tematyce medycznej.

Kim jest Małgorzata Telemińska?

Po odejściu z TVN24 w połowie 2022 roku, gdzie przygotowywała relacje na żywo o sprawach społecznych i zdrowotnych, pracowała przez siedem miesięcy jako menedżerka ds. PR i komunikacji w warszawskiej Klinice Neuroradiochirurgii oraz przez ponad rok jako koordynatorka ds. komunikacji i PR w Grupie Lux Med.

To nie jedyne zajęcie Małgorzaty Telmałmińskiej w mediach publicznych. Dziennikarka będzie także pracowała w Polskim Radiu 24 i przygotowywać audycję "Samo zdrowie". Współgospodarzem tego formatu ma być Artur Wolski, który od lat jest związany z Polskim radiem. W 2015 r. otrzymał tytuł Dziennikarz Medyczny Roku, a w 2004 r. Nagrodę Zaufania.