W 2022 r. Patrycja Markowska rozstała się z długoletnim partnerem, aktorem Jackiem Kopczyńskim. W styczniu 2024 r. ogłosiła, że znowu jest szczęśliwa, poznała kogoś wyjątkowego i "czuje się jak nastolatka".

Zakochana Patrycja Markowska

"To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział" - wyznała w wywiadzie dla "Twojego Stylu". Przez pewien czas trzymała tożsamość nowego ukochanego w tajemnicy. Teraz już wiadomo, że jest nim zamożny restaurator Tomasz. Wszystko wskazuje również na to, że ich uczucie nie jest przelotne.

Reklama

Patrycja Markowska o swoich planach

Jak powiedziała Patrycja Markowska tygodnikowi "Twoje Imperium", postanowiła sprzedać mieszkanie i szuka czegoś nowego. "W moim życiu wszystko jest nowe, dosłownie wszystko" - powiedziała w wywiadzie. Rozważa rodzinny Józefów. "Te rejony są mi najbliższe, chcę też mieć blisko do rodziców, którzy wciąż wspaniale sobie radzą, ale czuję potrzebę częstszego odwiedzania ich" - wytłumaczyła. Markowska może liczyć na wsparcie nowego partnera. "W moim życiu jest osoba, z którą bardzo lubię uciekać od rzeczywistości. Mieszkamy razem, ale chcemy stworzyć swoje miejsce. Jestem bardzo szczęśliwa i czuję wewnętrzny spokój" - powiedziała "Twojemu Imperium".

Patrycja Markowska o synu

Syn Patrycji Markowskiej wie o planach mamy. Podobno dobrze dogaduje się z jej nowym partnerem. "Mam z synem rewelacyjny kontakt. Wie, że może na mnie liczyć i zawsze mu pomogę. Ja też mogę na nim polegać, co dodaje mi skrzydeł. Lubię, kiedy mamy wspólny czas, rozmawiamy, śmiejemy się i planujemy. To fantastyczny młody człowiek" - dodała Patrycja Markowska.