Dagmara Kaźmierska, z którą Marcin Hakiel występował w "Tańcu z gwiazdami", zrezygnowała z udziału w show. Tancerz będzie mieć więc więcej czasu dla ukochanej, Dominiki.

Marcin Hakiel i Dominika nie ogłaszali, że planują wziąć ślub. Przypomnijmy, że tancerz niedawno rozwiódł się z Katarzyną Cichopek. Poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" - tańczyli razem w parze. Byli razem przez kilkanaście lat i dochowali się dwójki dzieci. Aktorka jest teraz w związku z dziennikarzem, Maciejem Kurzajewskim.

Reklama

"Po 17 latach dowiadujesz się, że osoba, z którą żyłeś, jest kimś innym, ale dobra, żyjesz dalej, musisz się dogadać" - powiedział Marcin Hakiel w jednym z wywiadów.

Reklama

O jakim ślubie marzy ukochana Marcina Hakiela?

W zorganizowanym przez Dominikę na Instagramie "Q&A" padło pytanie o to, czy jest zwolenniczką ślubu kościelnego czy cywilnego. "Najlepiej gdzieś na plaży daleko, daleko..." - odpowiedziała. Wskazuje to, że Dominika jest za cywilną ceremonią.

Gdyby nawet Dominika chciała wziąć ślub kościelny z Marcinem Hakielem, nie byłoby to możliwe. Tancerz z Kasią Cichopek przysięgał przed ołtarzem, musiałby zatem uzyskać najpierw do sądu biskupiego potwierdzenie nieważności małżeństwa.

Ślub Cichopek i Hakiela odbył się w 2008 roku. Para pobrała się w Zakopanem, a ceremonii w góralskim klimacie towarzyszyło huczne wesele, na którym nie zabrakło także znanych osób.