Sanah szturmem podbiła krajowy rynek muzyczny publikując w styczniu 2020 roku utwór "Szampan". Piosenka stała się hitem i była zapowiedzią jej studyjnego albumu "Królowa dram".

Od tamtej pory zarówno jej płyty, jak i bilety na koncerty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Choć Sanah z dnia na dzień zdobyła ogromną popularność, chroni swoją prywatność. O jej życiu rodzinnym a także uczuciowym wiadomo bardzo niewiele.

Reklama

Sanah wzięła ślub ze Stanisławem Grabowskim

Piosenkarka w 2021 roku zaręczyła się ze Stanisławem Grabowskim, którego poślubiła 18 czerwca 2020 roku. Ukochany piosenkarki występował w jej teledyskach m.in. "Kolońska i szlugi", czy "Pocałunki". O Stanisławie gwiazda śpiewa w utworze "Ten Stan". Obydwoje powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 18 czerwca 2022 roku. Ceremonia do ostatniej chwili była trzymana w ścisłej tajemnicy.

O tym, że jest mężatką Sanah "poinformowała" fanów na FEST Festiwalu w Chorzowie. Zaprezentowała wówczas publiczności wideo, na którym tańczy w białej sukni i welonie. Śpiewa tam piosenkę "All By Myself" i słowa "Nie chcę być sama ze sobą". Na zdjęciach z koncertów widać było, że Sanah na palcu ma złotą obrączkę i pierścionek zaręczynowy.

Kim jest mama Sanah?

Teraz na jaw wyszło, kim jest mama piosenkarki. Okazuje się, że Iwona Jurczak związała swoje życie zawodowe ze zwierzętami. Daleko jej od artystycznych zajętości córki. Pani Iwona to absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Nie zrezygnowała z wyuczonego zawodu i wciąż pomaga zwierzętom. Ojciec Sanah ma na imię Marcin. Na co dzień pracuje jako partner zarządzający Działem Usług Księgowych i Płacowych w międzynarodowym koncernie.

Sanah, czyli tak naprawdę Zuzanna Irena Grabowska, ma sześcioro rodzeństwa.