Kim Kardashian o wygląd dba wręcz obsesyjnie. Nie odpuszcza nawet wtedy, kiedy uprawia sport. Właśnie wybrała się na narty do Aspen, jednego z najsłynniejszych ośrodków narciarskich w Stanach Zjednoczonych. Kurort słynie z luksusu. Nic więc dziwnego, że wypoczywa tam Kim Kardashian.

Reklama

Kim Kardashian szusuje po stoku w Aspen

Na filmiku zamieszczonym na Instagramie widać, jak Kim szusuje energicznie po stoku. Wiatr rozwiewa jej włosy. Celebrytka z wdziękiem odpycha się kijkami od ośnieżonego zbocza. Ma co prawda gogle, ale nie założyła kasku. Być może dlatego, że nie chciała zepsuć starannie dobranej stylizacji.

Kim Kardashian zapomniała o kasku

Bystrzy internauci natychmiast zaczęli komentować narciarskie wyczyny i niefrasobliwość Kim Kardashian. Ktoś np. zwrócił uwagę, że trzyma kijki narciarskie zbyt luźno. Najwięcej uwag dotyczyło jednak braku kasku.

"Wyglądasz super, ale potrzebujesz kasku!; Dziewczyno, załóż kask; Kim zwolnij!; Gdzie jest jej kask?; Niesamowite, ale proszę załóż kask; Kaski ratują życie, a ludzie cię podziwiają, więc szkoda nie pomogłaś rozpropagować to w swoim poście" - napisali internauci.