Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Serce milionów widzów zdobył również jako juror i trener w programie "The Voice Kids", z którym pożegnał się w ubiegłym roku.

Dawid Kwiatkowski: Uciekam z Warszawy

Teraz gwiazdor żegna się ze stolicą. Dawid Kwiatkowski w rozmowie z Meloradiem wyznał, że najbardziej ceni sobie spokój i unika większych imprez. Dlatego już nie za bardzo pasuje mu wielkomiejski zgiełk.

"Wcześniej bardzo potrzebowałem Warszawy i centrum Warszawy do życia. Byłem też młody. Byłem człowiekiem, który potrzebował wielu rozrywek pomiędzy pracą" - powiedział.

Reklama

Teraz uznał, że potrzeba mu spokoju. Dawid Kwiatkowski zdradził, że planuje wyprowadzić się ze stolicy do jakiegoś spokojniejszego miejsca.

"Uciekam z Warszawy już niebawem. Niedaleko, ale już potrzebuję lasu. Jak emeryt, faktycznie. Uciekam do lasu i chcę, żeby mój pies, a w przyszłości, mam nadzieję, kilka psów, żebym mógł otwierać taras i po prostu, żeby mogły sobie wyjść" – powiedział w rozmowie.

"Takie było moje marzenie od zawsze, nigdy nie mieszkałem w domu. Myślę, że to też przyniesie wiele muzycznych i fajnych rzeczy" – dodał Dawid Kwiatkowski.