Ewa Chodakowska to najwyraźniej wulkan energii. Od niedawna współprowadzi wraz z Joanną Krupą program "Razem odNowa". Jest niezwykle popularną trenerką personalną, a przy tym zapracowaną panią domu.

Reklama

Ewa Chodakowska nie myśli o odpoczynku

Na tym nie koniec aktywności Chodakowskiej. W jednym z ostatnich wywiadów trenerka zdradziła, że szykuje nowy, duży projekt. Bardzo możliwe, że szczegóły projektu, które Chodakowska na razie trzyma w tajemnicy, poznamy jeszcze w luty.

"W życiu zawodowym robię bardzo duży projekt, który startuje już w połowie lutego, może zdążymy na początek lutego. Jest to coś, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie dwa lata, więc nie mogę się doczekać, żeby się podzielić tym projektem. Jeden z ważniejszych projektów, jeden z filarów, powiedziałabym, naszej pracy, związany z treningami, z relaksacjami w zupełnie nowej odsłonie" – zdradziła w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Ewa Chodakowska zaplanowała dwa remonty

Na razie Ewa Chodakowska ma jednak na głowie projekty mieszkaniowe. Wraz z mężem zabrali się remont i to jednocześnie apartamentu w Warszawie i domu w Grecji.

"W życiu osobistym czekają nas dwa duże remonty, aż trzęsę się na samą myśl. Remontujemy nasz apartament w Warszawie, więc na razie wyprowadzamy się na malutki metraż po to, żeby być w tym samym budynku i trzymać ręce na wodzy. A drugi remont ma miejsce w Grecji, gdzie kończymy remontować dom, który kupiliśmy parę lat temu, i w tym roku już spędzimy tam wakacje razem z całą naszą rodziną, i mojego męża, i moją" – mówi.

Przypomnijmy, że mężem trenerki jest Lefteris Kavoukis, również trener personalny oraz profesjonalny trener fitness. Chodakowska w rozmowie z agencją przyznała, że oboje lubią dzielić życie na dwa domy w dwóch różnych krajach.

"Mieszkamy na dwa domy, bo w Grecji też mamy swój apartament. Ja mam ogromny sentyment do Grecji, bo jak miałam dziewięć lat, to mój tata mieszkał w Grecji, moja druga siostra również, więc ja mam trochę grecką rodzinę. Przy stole wigilijnym też wszyscy gadają po grecku, więc jest otwarta grecka mentalność" – dodała Ewa Chodakowska.