Od czasu, kiedy Sylwia Bomba oficjalnie potwierdziła, że jest w związku z Grzegorzem Collinsem, w mediach znowu zrobiło się głośno o gwieździe programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka nie zaniedbuje swoich fanów, dzieląc się z nimi w mediach społecznościowych gorącymi fotkami.

Reklama

Sylwia Bomba w bikini w polskich górach

Bomba relaksuje się obecnie w polskich górach. Jak wynika z opisów na Instagramie, celebrytka wraz z Grzegorzem Collinsem i swoją córką Antosią zatrzymała się w jednym z luksusowych z bieszczadzkich hoteli. Obiekt ten słynie ze spektakularnej panoramy i widoku na Jezioro Solińskie, a także z tego, że przez wiele lat był niedostępny dla zwykłych ludzi. Przez długie lata hotel był bowiem zamkniętym rządowym ośrodkiem wypoczynkowym. Dziś można tu spotkać zarówno polityków, jak i gwiazdy sportu czy show-biznesu.

Sylwia Bomba czuje się tu "jak w domu", o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Do wyznania dołączyła fotkę, na której pozuje przy zewnętrznym basenie odziana wyłącznie w bikini.

"Są takie miejsca na ziemi, gdzie czujemy się jak w domu. Uwielbiamy z Antosią to miejsce i uwielbiamy tu wracać. [...] Jakie są Wasze ulubione miejsca? Jakie hotele polecacie dla dzieci i dlaczego? Zróbmy listę najlepszych miejscówek w komentarzach" – zachęciła swoich fanów Sylwia Bomba.

Internauci ochoczo pospieszyli z propozycjami, nie zapominając przy tym o skomplementowaniu Bomby.

"Bombowo; Piękna kobieta; Bombowa figura, zresztą jak zawsze bomba; Syrenka; Co za petarda"- pisali w komentarzach, choć nie zabrakło i docinków.

"Jakby mi dany hotel sponsorował urlop, to również pisałabym, że czuję się tam jak w domu. Za darmo to i ocet słodki" - napisała jedna z internautek i doczekała się ostrej riposty ze strony celebrytki.

"Ale piękna zaściankowość" – odpisała internautce Bomba.

Trudno orzec, czy to faktycznie wyjazd sponsorowany, przy wpisie widnieje bowiem wśród hashtagów jedynie enigmatyczny dopisek: "[zaproszenie]".