Adam "Nergal" Darski zdobył światowy rozgłos jako lider zespołu Behemoth. W kraju celebrycką sławę zapewnił mu najpierw związek z Dodą, a później posada jurora pierwszej edycji "The Voice of Poland".

Nergal zakochany. "Wszystkiego najlepszego dla twojej pięknej córki"

Muzyk związany był też m.in. z malarką Alicją Domańską, bizneswoman Anną Ratajczak czy modelką Kingą Damaziak. Te relacje nie odbiły się jednak aż tak szerokim echem w mediach, jak burzliwy romans z "królową" Dodą. Wspierała go w najtrudniejszych chwilach, kiedy Nergal walczył z białaczką, a on miał z nią po wszystkim zerwać… podczas rozmowy telefonicznej.

Przez dłuższy czas najwyraźniej Nergal pozostawał singlem, bo cicho było o nowych kobietach w jego życiu. Od pewnego czasu pojawiały się spekulacje, że Nergal znów jest zakochany. Ostatnim wpisem na swoim profilu na Instagramie muzyk chyba ostatecznie rozwiał wszelkie wątpliwości.

Reklama

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, kochanie. 26 i pół. I odliczam…" — napisał enigmatycznie pod wspólnym zdjęciem w basenie z atrakcyjną blondynką.

Fani Negrala natychmiast pospieszyli z życzeniami i gratulacjami. "Słodziaki; Ależ się cieszę, że jesteś zakochany; Dobra robota; Legiony życzą wszystkiego najlepszego!; Ona jest taka słodka" – komentowali.

Reklama

Część internautów wykazała się poczuciem humoru, kpiąc z widocznej na pierwszy rzut oka różnicy wieku pomiędzy Nergalem a jego nową ukochaną.

"Wszystkiego najlepszego dla twojej pięknej córki. Widzę, że piękny wygląd to u was cecha rodzinna; Wszystkiego najlepszego... Musisz być bardzo dumnym tatą; 26 lat razem? Wow, dobrze wygląda, jak na ten wiek; Czy muzycy czasami randkują z kimś w swoim wieku?" – pisali w komentarzach.