Monika Olejnik rok temu wyznała, że zmaga się z nowotworem piersi. Z tego powodu musiała poddać się operacji. Wczesne wykrycie zmian i szybka interwencja chirurgiczna sprawiły, że dziennikarka TVN24 szybko wróciła do zdrowia.
Monika Olejnik zmagała się z rakiem. Rok temu przeszła operację
Kochani, minął ponad rok od mojej operacji, ale nie chcę dokładnie odliczać kolejnych rocznic tej koszmarnej sytuacji. Diagnoza - to jest rak była dla mnie wstrząsem. Nie poddałam się, walczyłam i dzisiaj bardzo was - proszę badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach! To może nam uratować życie. Zawsze będę wam o tym przypominać - namawiajcie rodzinę i przyjaciół na badania - napisała w maju rok po operacji, którą przeszła.
Monika Olejnik rok po operacji. Wróciła do swojej pasji
Teraz zamieściła w swoich mediach społecznościowych kolejny wpis. Wynika z niego, że Monika Olejnik mogła wreszcie wrócić do jednej ze swoich pasji, czyli pływania. Zamieściła zdjęcia i filmy, na których pozuje w czerwonym kostiumie kąpielowym.
Wreszcie! Po 13 miesiącach od operacji mogę pływać. Na początek spokojnie, ale będę przyspieszać z czasem. Badajcie się proszę i nie poddawajcie się po badaniach - napisała Monika Olejnik.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.