Trwają castingi do programu. Wszystkie informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod linkiem: Castingi: Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska.

Reklama

Lokalna edycja światowego hitu

"Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska" to muzyczny talent show w serwisie Netflix, prowadzony przez czołówkę artystów z branży, gotowych odkryć nowe talenty rapu. W programie wezmą udział uczestnicy z całego kraju, którzy są głodni sukcesu i gotowi udowodnić, że mają wszystko, co potrzebne, aby zdobyć główną nagrodę pieniężną oraz tytuł najnowszej gwiazdy rapu w Polsce.

"Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska" to lokalna edycja programu "Rhythm + Flow", który podbił serca widzów nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Został także entuzjastycznie przyjęty we Francji, a niedawno również Włoszech.

Kogo szukają jurorzy talent show?

Najważniejsza podczas castingów jest dla mnie prawdziwość. Szukam osoby, która ma w oczach prawdę i jest szczera w tym co robi. Cała reszta przyjdzie sama – twierdzi Bedoes 2115.

W programie szukam osób charyzmatycznych, które przetrą nowe ścieżki. Będą tworzyć oryginalne utwory, zaskakiwać widzów i słuchaczy. Szukam kogoś, kto będzie odporny na krytykę i stres. Chciałabym, żeby do programu zgłosiło się jak najwięcej kobiet, ponieważ wciąż brakuje ich na polskiej scenie rapu – mówi Dziarma.

Chciałbym znaleźć kogoś, kto wyróżni się na tle masy bardzo podobnych, zlewających się artystów rapowych. Szukam autentyczności, charyzmy i tego czegoś, co trudno nazwać, ale łatwo poczuć – dodaje Sokół.

Kim są Bedoes 2115, Dziarma i Sokół?

Reklama

Bedoes 2115 – raper, muzyk, głos pokolenia. Jego koncerty wypełniają największe areny dziesiątkami tysięcy oddanych fanów. Dorastał w bloku w Bydgoszczy, wychowany przez samotną matkę. W wieku 23 lat miał już na swoim koncie diamentowe i wieloplatynowe płyty. Bedoes jako jedyny Polak znalazł się na liście 100 najpopularniejszych artystów na Spotify na świecie. Wraz z wydaniem debiutanckiego albumu Aby Śmierć Miała Znaczenie został najmłodszym raperem będącym na szczycie oficjalnej listy najlepiej sprzedających się płyt muzycznych w Polsce. Jego drugi album Kwiat Polskiej Młodzieży pokrył się czterokrotną platyną, a trzeci Opowieści z Doliny Smoków oficjalnie zyskał status diamentowego. Najnowsza, pokryta diamentem płyta 2115 (ekipa oraz wytwórnia muzyczna), Rodzinny Biznes, została drugim najlepszym debiutem na Spotify na świecie w 2023, będąc najczęściej odtwarzaną płytą roku w Polsce według Spotify Wrapped.

Dziarma – bezkompromisowo wkracza na scenę, na której kobietom nie jest łatwo. Tworzy niepokorne i wychodzące poza ramy gatunku oblicze rapu w damskim wydaniu. W liryce Dziarma manifestuje pełne spektrum celnych obserwacji. Nie stroni od ciętych komentarzy i czujnych narracji, obrazujących rzeczywistość dziewczyny żyjącej w świecie, w którym prawdziwe relacje ciężko znaleźć na Instagramie czy backstage'u. Dziewczyny, której niezależność ciężko znieść mężczyznom. Dziarma ma odwagę i siłę, żeby w rapowej konwencji mówić o tym, jak świat znany z wersów jej kolegów wygląda z drugiej strony.

Sokół – Wojtek Sokół to jeden z filarów polskiej sceny rapowej, na której jest aktywny ponad 25 lat. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych współtworzył ZIP Skład, a na początku millenium zdominował polską scenę z grupą WWO. Dopiero po dwóch dekadach na scenie zaczął nagrywać solo i pokazał, że po tylu latach, wciąż można być w ścisłej czołówce. Założył i przez 20 lat stał na czele wiodącego wydawnictwa hip hopowego Prosto. W sumie jego projekty przyniosły mu 36 platynowych i 12 złotych płyt. Mocny język jego tekstów zawsze miesza się z rozległymi inspiracjami, historiami i bogactwem anegdot.