Zgodnie z tradycją właśnie rozpoczyna się sezon na królewskie garden party. Książę William mimo rodzinnych kłopotów, czyli choroby ojca oraz żony, nie stroni od kultywowania tej tradycji.

Książę William zorganizował garden party w Pałacu Buckingham

Mimo, że w tym roku to wyjątkowo trudne chwile dla księcia Williama, przyszły król nie tylko zorganizował uroczystość, ale również się na niej pojawił. Na garden party obecni byli goście z całej Wielkiej Brytanii, w tym przedstawiciele organizacji charytatywnych, których patronami są zarówno William, jak i jego żona, czyli Kate. Niestety to ona była wielką nieobecną tej imprezy.

Reklama

Kto zastąpił księżną Kate?

Choć chorująca na raka księżna nie pojawiła się w ogrodach Pałacu Buckingham, wsparcia kuzynowi udzieliły inne księżniczki a dokładnie Beatrycze i Eugenia. Ta pierwsza miała na sobie różową sukienkę od Beulah London oraz białą opaskę na głowie, z koleni Eugenia postawiła na białą sukienkę od Ulli Johnson i różowe nakrycie głowy.

Na imprezie nie zabrakło również Zary Tindall, wnuczki królowej Elżbiety II. Ta miała na sobie białą sukienkę z różowymi guzikami marki Laura Green London i różowym kapeluszem AB.LINO.

William mógł liczyć na wsparcie swoich kuzynek, księżniczek Beatrycze i Eugenii / East News / Yui Mok
Podczas pierwszego w tym sezonie garden party w Pałacu Buckingham pogoda nie dopisała / East News / CHRIS J RATCLIFFE